Time to say goodbye …

Zakończenie roku szkolnego za trzy dni czyli w środę, ale ze względu na układ lekcji w planie już w piątek żegnałam się z dwoma moimi drugimi klasami.

Był jak zwykle multimedialny RoundUp (materiał leksykalny, gramatyczny oraz wszystkie piosenki, których się nauczyliśmy od września), bo nic tak nie uświadamia dzieciom jaki postęp zrobiły przez cały rok jak taka właśnie mega powtórka. U mnie w tym roku ze względu na upały i skrócone lekcje, 45 minut ściśnięte w trzydzieści, więc tempo iście zabójcze… dla mnie i mojego gardła, bo szczerze mówiąc dzieciaki dały radę bez żadnego problemu. A jak już wiedzieliśmy ile się nauczyliśmy to dostaliśmy malutkie „elfickie” świadectwa ukończenia Explore Treetops 2.

cerificates.jpg

Przerobiłam certyfikaty dostępne do starego Treetops’a, bo wydawnictwo nie opracowało nowych, a szkoda. Do pobrania

–w formacie A4 TU–> CertificateExTreetops_A4 i TU–>  CertificateExTreetops2_A4pdf

— w formacie „dla elfów” czyli 9 sztuk na A4 TU –>  CertificateExTreets1_9,  CertificateExTreetops2_9

Format oczywiście wymuszony potrzebą „cięcia kosztów”, bo przy tak licznych klasach każda kolorowa satynowa kartka kolorowego druku to realny (spory!) koszt. Ale mówiąc szczerze, krasnoludzki certyfikacik zatknięty na patyk od lizaka to i tak mega radocha dla dzieciaków, co widać poniżej na zdjęciach z 2a i 2c. Jak to mówią czasami less is more albo smaller is bigger. Mam nadzieję, że podobny efekt osiągnę u pierwszaków.

IMG_2362

IMG_2364

Girlanda HAPPY SUMMER na tablicy do pobrania od Carry z IdeasForTheHome by Kenarry.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s