Klasa 3: Party song (online)

Ależ miło mi dziś było Was wreszcie ZOBACZYĆ! Materiały, które dziś tu zamieszczam, to te same zadania, które się pojawiły na naszej dzisejszej (poniedziałkowej) ZOOM’owej lekcji. Jeśli cię ona ominęła, kliknij TU i ją obejrzyj.

We are having a party songNa początek przypomnienie piosenki, której się uczyliśmy na lekcji – We’re having a party. Kliknij TU i zaśpiewaj. Let’s sing We’re having a party song.  

Ale może wolisz zaśpiewać z małą pomocą mojego wideo? Kliknij ▶️play i śpiewaj!

Czy potrafiłbyś/abyś teraz uzupełnić brakujące wyrazy w tekście? Jeśli masz w domu drukarkę to zrób to na kartce (pobranej TU–>ExTree3_WB- 75). Jeśli nie to idź TU i uzupełnij je online. Udało się? Jeśli nie, to posłuchaj piosenki jeszcze raz. Kliknij play▶️:

Świetnie! Well done! 👍

A teraz przypomnij sobie tekst łamańca językowego. Umiesz go powiedzieć szybko, głośno i wyraźnie? Kliknij w play▶️, by sobie przypomnieć wymowę.

Unit 5 George the giraffe

A na koniec jeszcze raz zadanie, które robiliśmy ustnie na lekcji. Jeśli masz w domu drukarkę to zrób je na kartce (pobranej TU–>ExTree3_WB- 75. Jeśli nie, to idź TU i uzupełnij je online.

ExTree3Wbk_54

Zadanie domowe dla CHĘTNYCH (a szczególnie dla moich Kandydatów/Kandydatek na Rycerzy): Do soboty zrób mały plakat o jakiejś znanej osobie, na przykład sportowcu, piosenkarce, aktorze. Wyobraź sobie jak wygląda jej/jego dzień i opisz to. Popatrz na dwa przykłady z naszego podręcznika i zainspiruj się. Ozdób plakat rysunkami i/lub zdjęciami. Jak będzie gotowy to prześlij mi go na email (wisniewska.angielski@gmail.com), bo chcę go pokazać dzieciom na ekranie. Opowiesz nam o nim  w czasie lekcji.

ExTree3_CB_p67

Hmmm. Kogo by tu opisać? How about Elmo from Sesame Street? He’s my hero!

See you next Monday. Bye!
Ms Sylwia

Jedna uwaga do wpisu “Klasa 3: Party song (online)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s