Congratulations!

Już za chwileczkę, już za momencik wakacje. Dla tych jednak co jeszcze, tak jak ja, pracują (przygotowują ostatnie w tym roku lekcje, podsumowują, nagradzają itp.) prezenty do pobrania. Może komuś oszczędzą one trochę pracy. A zaoszczędzony czas koniecznie wykorzystajcie na kibicowanie naszym na Mundialu, bo strasznie coś cieniują 😥⚽️.

IMG_5986Certyfikaty ukończenia kursu Explore Treetops 1 (Cerificate1kl_4) i Young Treetops 3 (YTreetops3_certificate). Nie znalazłam ich na stronie Oxford University Press, więc opracowałam sama. Dla Young Treetops 2 znajdziesz TU i TU.

Certyfikaty są w rozmiarze mini („Psze pani, to nie dyplom, tylko dyplomiś!” – śmiała się w poniedziałek Ada z 1a.), żeby szkoła „nie poszła z torbami”. Trzecie klasy z „dyplomisia” zrobią sobie zakładkę do książki. Na odwrocie umieściłam podstawowe czasowniki nieregularne, opanowanie których będzie pewnie w kolejnych latach nauki angielskiego dla niektórych niezłym wyzwaniem.

IMG_5983O tym, że nawet taka mała rzecz bardzo dzieci cieszy świadczą dobitnie miny moich Treetopsowych Rycerzy, także nagrodzonych specjalnie dla nich zaprojektowanymi dyplomami i przypinkami oraz, tak jak w zeszłym roku, mieczami. Świetna robota dzieciaki. Sześć specjalnych zestawów zadań, dziesięć miesięcy pracy. Brawa za wytrwałość! You’re great!

Knights2018

IMG_5982Ponieważ nie wszystkie klasy bawiły się w Wyzwania na Rycerzy (Knight’s Challenge) postanowiłyśmy z innymi anglistkami uczącymi w trzecich klasach nagrodzić także tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Ramkę do tego dyplomu można kupić na pageborders.org. Niewykorzystaną wersję nr 2, którą skompilowałam z różnych internetowych grafik, zostawiam do pobrania TU–> English dyploma_blank.

Best2018

Pisząc o nagrodzonych oczywiście powinnam zacząć od sukcesów moich Olimpusków. W tym roku na Ogólnopolską Olimpiadę OLIMPUSEK z języka angielskiego zgłosiło się tylko szcześcioro uczniów, bo konkurs ten do łatwych nie należy. Tym większe gratulacje dla śmiałków. Specjalne fanfary (odegrane na apelu) dla Filipa i Jakuba (po lewej), którzy zostali laureatami Olimpuska.

OLIMPUSEK2018.png

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s