Happy Valentine’s Day! (with Noodle & Pals)

Noodles i Pals pozdrawiają walentynkowo! ♥️♥️♥️ A my przesyłamy dużo buziaków 😙😙😙 ekipie Super Simple czyli Skyship Entertainment, dzięki którym mamy tyle fajnych piosenek. We ♥️ you!

Dwa tygodnie temu na EduRewolucyjnym kółku języka angielskiego dla klas 1 – SINGLISH – znam angielski śpiewająco! – utrwalaliśmy poznane na „zwykłych” lekcjach części ciała. Nauczyliśmy się z Tobbeem i Caitie podstawowej wersji piosenki Head shoulders knees and toes, a potem trochę przyspieszyliśmy z Noodle i jego Pals czyli śmiesznymi stworkami, które pojawiają się w wielu piosenkach Super Simple.

A potem każdy mógł sobie zrobić własnego kolesia (a pal) , co wcale nie było takie łatwe, bo trzeba było go precyzyjnie wyciąć, a potem szpileczką zrobić dziureczki (i nie ukłuć się przy tym w palec!), a na koniec (najtrudniejsze!) włożyć malusieńkiego ćwieka do dziurki i go rozgiąć.

W zeszłym roku robiłam z moją zerówką (czyli połową tegorocznej EduRewolucyjnej ekipy) podobny craft na Dzień Pluszowego Misia (Moveable Teddy), ale misiom nie ruszały się nogi i nogi, bo wiele małych rączek poległo już na etapie wycinania. Ale pierwsza klasa to nie przelewki i małe rączki to sprawne rączki! A zatem voila! popatrzcie na naszych nowych tańczących przyjaciół. Bravo! Well done!

A jeśli chcecie, by Noodles i jego kolesie tańczyli, to możecie zobaczyć jak przedziewa się niteczki, tak by z naszych przyjaciół zrobić papierowe marionetki. Szablony i instrukcja TU, a film na TU.

Noodles and Pals Dancing Paper Puppet Craft – Super Simple

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s