Merry Christmas!

merry2

Friends like you is what makes
Christmas special for me.
Nothing makes me happier
than sharing this season
with you.

Wszystkim sympatykom angielskiwszkoleiwdomu.com przesyłam życzenia Wesołych Świąt!

Nie martwcie się jeśli, tak jak mnie, grypa (lub inne kataklizmy) kompletnie Wam pokrzyżowała przedświąteczne lekcyjne plany. W końcu tę całą kupkę pracowicie skręconych Christmas crackers można z uczniami pociągnąć po świętach, albo w przyszłym roku. A tak w ogóle to let’s make Christmas last the whole year round!

crackers.jpg

Dużo ciepłych myśli ślę w tym roku do tych nauczycieli, którzy we wrześniu dopiero zaczęli swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego i być może właśnie teraz przeżywają swój pierwszy zawodowy kryzys. Pogryzając nerwowo pierniki zachodzą w głowę „Po co mi to było???”

Merry3Dokładnie 25 lat temu to ja wątpiłam czy się nadaję, czy już zawsze będzie tak ciężko, czy ktoś z uczniów mnie lubi… Wtedy na korytarzu podeszła do mnie jedna z uczennic i bez zbędnych ceregieli powiedziała: This is for you. Merry Christmas! Odtąd ilekroć wieszam miśka na mojej domowej choince mówię sobie, że fatalne lekcje to jednak wyjątek od reguły, problemy jakoś zawsze uda się rozwiązać, a tak poza tym (i nade wszystko) znacząca większość moich uczniów jest po prostu super! All the best to you, my dear students! 🎄❤️

S.W.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s